TESTER – U

Wchodzisz Czytaczu do niezwykłej Czytelni… Jeśli odkrywasz na półkach Wartość, odczuwasz, że moje myśli zawarte w utworach Witryny przeznaczone są dla Ciebie i myślisz, że jesteś kulturalny, wrażliwy, inteligentny, uczciwy…  

TESTER-U  pomoże to potwierdzić!

Witryna MKD Poezje będzie Twoim ulubionym miejscem nie tylko z powodu jakości i różnorodności spotkanych tu utworów, lecz – dzięki Twojej Wartości – gdy na zasadach, które proponuję uzyskasz BILET WSTĘPU.

BILET WSTĘPU daje Ci nie tylko HASŁO dostępu do treści ukrytych i najnowszych, ale też świadomość bycia kimś wyjątkowym, nieco inaczej niż przy wejściu do kina, teatru, muzeum, do innych miejsc gdzie szukasz Kultury. Pozostajesz skromnym, anonimowym, lecz także pożytecznym, potrzebnym, oczekiwanym… Wiesz – nie wystarczy posiadać pieniądze, trzeba umieć je mieć.

Do otrzymania miesięcznego lub kwartalnego lub stałego HASŁA DOSTĘPU uprawnia:

1/ DOBRY UCZYNEKwsparcie (finansowe lub osobista pomoc rzeczowa) – w mądry i skuteczny sposób udzielone wyraźnie potrzebującej pomocy osobie, dowolnie wybranej tu w zakładce AKCJA, lub spotkanej gdziekolwiek (wymaga nadesłania krótkiego opisu sytuacji, formy pomocy).

2/ DAROWIZNAwpłata dowolnej kwoty dopasowanej do indywidualnych finansowych możliwości wpłacającego na rzecz sprawnego działania (opłat/utrzymania) Witryny MKD Poezje 

Konto Nr =  42 1470 0002 2290 2454 6000 0005  (Eurobank)

———————- z dopiskiem >DAROWIZNA< ————————

Nie wstydź się swojego Człowieczeństwa,kwiat_roza1

Tyle jesteśmy warci, ile zdziałamy... także pro publico bono; dla dobra innych..

Maciej Krzysztof Dąbrowski
MKD Poezje

 P.S.  _________________________________

Na zdjęciach widzicie Państwo (wydane w formacie 9 x 17 cm) tomiki wierszy MKD Poezje
oraz <<”Romantica„>>
____________________________________________
Każdy z kilkunastu egzemplarzy limitowanego pięknie ilustrowanego nakładu „Romantica” to obecnie rarytas wydawniczy – jest dostępny jedynie osobom, które przedstawią argumentację rozsądną dla mnie najważniejszą – opis czynu jakiego BEZINTERESOWNIE dokonali dla innego, nieznanego wcześniej Człowieka…

ZAMÓWIENIA na 1 z kilkudziesięciu pozostałych mi już tylko egzemplarzy tomiku „Frywonetki” można składać w swoim imieniu lub jako prezent dla kogoś – deklarując kwotę wpłaty czyli wartość jaką przedstawia dla Was egzemplarz wraz dokonaną w nim (ew. wierszowaną) dedykacją…  Zamówienia będą jednak przyjmowane do wyczerpania nakładu a wpłaty dopiero, gdy Wasza oferta zostanie zaakceptowana..

 _____________________________________________________MKD Poezje

Jeśli chcesz i potrafisz być WYDAWCĄ, KOMPOZYTOREM, WYKONAWCĄ lub REŻYSEREM >skontaktuj się z Autorem... Zapraszam wszystkich gotowych do zainwestowania swojego talentu we współpracę z MKD Poezje!

Jeden komentarz do “TESTER – U”

  1. 08 sty 2016 @ 11:11 am United StatesMKD Poezje Poland

    Pięknie dziękuję za serce ludziom reagującym na TESTER-U i moje słowa, ludziom często mi nieznanym, o których wiem jednak, że wspaniale i bezinteresownie pomagają chorym, słabszym, potrzebującym opieki. Podziwiam Was za codzienne naturalnie ludzkie, piękne, mądre odruchy.
    Dziękuję za bezcenne dla mnie, najpiękniejsze z radości – łzy w oczach, które kiedyś zwątpiły w istnienie Człowieka…

>> Do autora

*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing